IEYSA UNITED

Schedule
Saturday, September 14th, 2019
10:15 AM #7106026 B11-10 Scotties Gatewood Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B11-10 Scotties SC Kirkingburg
12:45 PM #7106025 B11-10 WESC Olson Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B12 Timbers North FC McKenna Yellow
4:00 PM #7106027 B12 Timbers North FC Green Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B10 Cascade FC Antoniuk
Saturday, September 21st, 2019
12:45 PM #7106030 B11-10 Scotties SC Kirkingburg Franklin Park Franklin Park #6 (U9/10) map
B12 Timbers North FC Green
2:00 PM #7106028 B12 Timbers North FC McKenna Yellow Franklin Park Franklin Park #6 (U9/10) map
B11-10 Scotties Gatewood
Saturday, September 28th, 2019
9:00 AM #7106033 B12 Timbers North FC Green Franklin Park Franklin Park #6 (U9/10) map
B11-10 WESC Olson
10:15 AM #7106032 B11-10 Scotties SC Kirkingburg Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B12 Timbers North FC McKenna Yellow
4:30 PM #7106031 B11-10 Scotties Gatewood Franklin Park Franklin Park #6 (U9/10) map
B10 Cascade FC Antoniuk
Saturday, October 5th, 2019
9:00 AM #7106034 B10 Cascade FC Antoniuk Franklin Park Franklin Park #6 (U9/10) map
B11-10 Scotties SC Kirkingburg
11:30 AM #7106036 B12 Timbers North FC McKenna Yellow Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B12 Timbers North FC Green
2:00 PM #7106035 B11-10 WESC Olson Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B11-10 Scotties Gatewood
Saturday, October 12th, 2019
9:00 AM #7106038 B12 Timbers North FC McKenna Yellow Franklin Park Franklin Park #6 (U9/10) map
B10 Cascade FC Antoniuk
10:15 AM #7106039 B12 Timbers North FC Green Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B11-10 Scotties Gatewood
11:30 AM #7106037 B11-10 Scotties SC Kirkingburg Franklin Park Franklin Park #6 (U9/10) map
B11-10 WESC Olson
3:15 PM #7106029 B10 Cascade FC Antoniuk Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B11-10 WESC Olson
Saturday, October 19th, 2019
9:00 AM #7106041 B11-10 WESC Olson Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B10 Cascade FC Antoniuk
9:00 AM #7106040 B11-10 Scotties Gatewood Franklin Park Franklin Park #6 (U9/10) map
B12 Timbers North FC McKenna Yellow
10:15 AM #7106042 B12 Timbers North FC Green Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B11-10 Scotties SC Kirkingburg
Saturday, October 26th, 2019
9:00 AM #7106043 B10 Cascade FC Antoniuk Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B11-10 Scotties Gatewood
10:15 AM #7106044 B12 Timbers North FC McKenna Yellow Franklin Park Franklin Park #7 (U9/10) map
B11-10 Scotties SC Kirkingburg
11:30 AM #7106045 B11-10 WESC Olson Franklin Park Franklin Park #6 (U9/10) map
B12 Timbers North FC Green